Doprava

Tento internetový obchod je určen pouze pro objednávky zákazníků z ČR. Zboží je dodáváno pouze na území ČR.

Zásilkovna doručení Českou poštou / balík do ruky 

Objednané zboží zaplatíte pracovníkovi České pošty u přepážky popř. doručovateli České pošty při převzetí zásilky  ( pokud nemáte platbu předem). Při platbě předem odesíláme objednávku po připsání peněz na účet.

 

  • Česká pošta 125 Kč
  • Dobírka 30 Kč

ZÁSILKOVNA doručení pomocí DPD na adresu

Objednané zboží zaplatíte při převzetí zboží ( pokud nemáte platbu předem). Při platbě předem odesíláme objednávku po připsání peněz na účet. 

 

  • DPD 115 Kč
  • Dobírka 30 Kč

Zásilkovna

Zásilku si můžete osobně vyzvednout na vybraném výdejním místě.Doručení na výdejní místo zpravidla do 2 dnů od podání zásilky. O průběhu budete informováni prostřednictvím SMS a e-mailu s linkem pro on-line sledování pohybu.O možnosti vyzvednutí budete opět informováni prostřednictvím SMS a e-mailu, kdy obdržíte číslo objednávky a heslo, pro vydání zásilky.Zásilka je na výdejním místě uložena po dobu 7 kalendářních dní.Aktuální přehled poboček zásilkovny pro ČRPobočku snadno zvolíte přímo v procesu objednávky
 
 
  • vyzvednutí na vybraném nezávislém odběrním místě - 75 Kč
  • Dobírka 20 Kč
 

Osobní odběr (ZDARMA)

Osobní odběr je možný na adrese Nerudova 448/11, Lom, 435 11, bez poplatku. Jakmile bude zboží připraveno k vyzvednutí, budete informováni prostřednictvím telefonu nebo emailem.

POŠTOVNÉ PŘI OBJEDNÁVCE NAD 1500 KČ DOPRAVA ZDARMA !

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.